Volkswagen ID. Polo
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 31.990,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 56 kWh
Actieradius: 335 km
Topsnelheid: 160 km/u
0 - 100 km/u: 7.1 sec
Meer gedetaileerde informatie over de Volkswagen ID. Polo vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 31.990,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 05-2026 |
| Leverbaar vanaf | 05-2026 |
| Merk/Fabrikant | Volkswagen |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.053 mm |
| Breedte | 1.816 mm |
| Hoogte | 1.530 mm |
| Wielbasis | 2.592 mm |
| Bagageruimte | 1.576 liter |
| Bagageruimte max | 1.240 liter |
| Leeg gewicht | 1.576 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 174,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 230,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Volkswagen ID. Polo
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Volkswagen ID. Polo die sinds 05-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Volkswagen ID. Polo kopen of leasen
De vanaf prijs van de Volkswagen ID. Polo wordt geschat op ongeveer € 31.990,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Volkswagen ID. Polo leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de Volkswagen ID. Polo
De Volkswagen ID. Polo is een Elektrische Auto met Voorwiel aandrijving, een lengte van 4.053 mm, een breedte van 1.816 mm, een hoogte van 1.530 mm en een wielbasis van 2.592 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 1.576 kg, er is 1.576 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 7.1 sec accelereert de Volkswagen ID. Polo van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 160 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 155 kW (211 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 335 km en de accu capaciteit is 56 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (51.7 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (17 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (13.4 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (280 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (385 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Volkswagen ID. Polo vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.