Skoda Enyaq 60
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 42.990,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 61 kWh
Actieradius: 350 km
Topsnelheid: 160 km/u
0 - 100 km/u: 8.6 sec
Meer gedetaileerde informatie over de Enyaq 60 vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 42.990,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Merk/Fabrikant | Skoda |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.660 mm |
| Breedte | 1.879 mm |
| Hoogte | 1.622 mm |
| Wielbasis | 2.771 mm |
| Bagageruimte | 2.064 liter |
| Bagageruimte max | 1.710 liter |
| Leeg gewicht | 2.064 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 249,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 328,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Skoda Enyaq
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Skoda Enyaq 60 die sinds 04-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Skoda Enyaq 60 kopen of leasen
De vanaf prijs van de Skoda Enyaq 60 wordt geschat op ongeveer € 42.990,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Skoda Enyaq 60 leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de Skoda Enyaq 60
De Skoda Enyaq 60 is een Elektrische Auto met Achterwiel aandrijving, een lengte van 4.660 mm, een breedte van 1.879 mm, een hoogte van 1.622 mm en een wielbasis van 2.771 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.064 kg, er is 2.064 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 8.6 sec accelereert de Skoda Enyaq 60 van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 160 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 140 kW (190 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 350 km en de accu capaciteit is 61 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (58 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (17.8 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (14.3 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (295 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (405 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Skoda Enyaq 60 vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.