MG MG4
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 40.950,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 64 kWh
Actieradius: 325 km
Topsnelheid: 200 km/u
0 - 100 km/u: 3.8 sec
Meer gedetaileerde informatie over de MG MG4 vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 40.950,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Leverbaar vanaf | 02-2026 |
| Merk/Fabrikant | MG |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.287 mm |
| Breedte | 1.836 mm |
| Hoogte | 1.516 mm |
| Wielbasis | 2.705 mm |
| Bagageruimte | 1.885 liter |
| Bagageruimte max | 1.164 liter |
| Leeg gewicht | 1.885 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 237,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 312,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
MG MG4
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de MG MG4 die sinds 02-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
MG MG4 kopen of leasen
De vanaf prijs van de MG MG4 wordt geschat op ongeveer € 40.950,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de MG MG4 leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de MG MG4
De MG MG4 is een Elektrische Auto met Vierwiel aandrijving, een lengte van 4.287 mm, een breedte van 1.836 mm, een hoogte van 1.516 mm en een wielbasis van 2.705 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 1.885 kg, er is 1.885 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 3.8 sec accelereert de MG MG4 van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 200 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 320 kW (435 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 325 km en de accu capaciteit is 64 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (61.7 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (20.9 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (16.5 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (280 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (375 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de MG MG4 vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.