Hyundai IONIQ 3 61 kWh
Bestelbaar: Verwacht, geen pre-order
Prijs vanaf: € 34.000,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 61 kWh
Actieradius: 375 km
Topsnelheid: 170 km/u
0 - 100 km/u: 9.6 sec
Meer gedetaileerde informatie over de IONIQ 3 61 kWh vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 34.000,- |
| Bestelbaar | Verwacht, geen pre-order |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Merk/Fabrikant | Hyundai |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.155 mm |
| Breedte | 1.800 mm |
| Hoogte | 1.505 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bagageruimte | 1.580 liter |
| Bagageruimte max | - |
| Leeg gewicht | 1.580 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 197,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 259,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Hyundai IONIQ 3
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Hyundai IONIQ 3 61 kWh die sinds 07-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Hyundai IONIQ 3 61 kWh kopen of leasen
De vanaf prijs van de Hyundai IONIQ 3 61 kWh wordt geschat op ongeveer € 34.000,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Hyundai IONIQ 3 61 kWh leverbaar
Verwacht, geen pre-order.
Informatie over de Hyundai IONIQ 3 61 kWh
De Hyundai IONIQ 3 61 kWh is een Elektrische Auto met Voorwiel aandrijving, een lengte van 4.155 mm, een breedte van 1.800 mm, een hoogte van 1.505 mm en een wielbasis van 2.680 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 1.580 kg, er is 1.580 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 9.6 sec accelereert de Hyundai IONIQ 3 61 kWh van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 170 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 100 kW (136 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 375 km en de accu capaciteit is 61 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (58 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (16.8 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (13.5 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (310 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (430 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Hyundai IONIQ 3 61 kWh vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.