Genesis Electrified
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 74.200,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 94.5 kWh
Actieradius: 490 km
Topsnelheid: 225 km/u
0 - 100 km/u: 5.1 sec
Meer gedetaileerde informatie over de Genesis Electrified vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 74.200,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Merk/Fabrikant | Genesis |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 5.135 mm |
| Breedte | 1.925 mm |
| Hoogte | 1.480 mm |
| Wielbasis | 3.140 mm |
| Bagageruimte | 2.410 liter |
| Bagageruimte max | - |
| Leeg gewicht | 2.410 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 473,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 624,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Genesis
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Genesis Electrified die sinds 04-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Genesis Electrified kopen of leasen
De vanaf prijs van de Genesis Electrified wordt geschat op ongeveer € 74.200,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Genesis Electrified leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de Genesis Electrified
De Genesis Electrified is een Elektrische Auto met Vierwiel aandrijving, een lengte van 5.135 mm, een breedte van 1.925 mm, een hoogte van 1.480 mm en een wielbasis van 3.140 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.410 kg, er is 2.410 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 5.1 sec accelereert de Genesis Electrified van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 225 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 272 kW (370 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 490 km en de accu capaciteit is 94.5 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (90 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (19.6 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (16.1 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (410 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (560 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Genesis Electrified vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.