BYD ATTO 3 Evo
Bestelbaar: - Ja, huidig model
- Verwacht, geen pre-order
Prijs vanaf: € 42.990,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 76 kWh
Actieradius: 390 km
Topsnelheid: 200 km/u
0 - 100 km/u: 3.9 sec
Meer gedetaileerde informatie over de BYD ATTO 3 Evo vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 42.990,- |
| Bestelbaar |
|
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Merk/Fabrikant | BYD |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.455 mm |
| Breedte | 1.875 mm |
| Hoogte | 1.615 mm |
| Wielbasis | 2.720 mm |
| Bagageruimte | 2.065 liter |
| Bagageruimte max | 1.360 liter |
| Leeg gewicht | 2.065 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 258,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 341,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
BYD ATTO 3 Evo
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de BYD ATTO 3 Evo die sinds 04-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
BYD ATTO 3 Evo kopen of leasen
De vanaf prijs van de BYD ATTO 3 Evo wordt geschat op ongeveer € 42.990,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de BYD ATTO 3 Evo leverbaar
- Ja, huidig model
- Verwacht, geen pre-order
Informatie over de BYD ATTO 3 Evo
De BYD ATTO 3 Evo is een Elektrische Auto met Vierwiel aandrijving, een lengte van 4.455 mm, een breedte van 1.875 mm, een hoogte van 1.615 mm en een wielbasis van 2.720 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.065 kg, er is 2.065 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 3.9 sec accelereert de BYD ATTO 3 Evo van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 200 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 330 kW (449 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 390 km en de accu capaciteit is 76 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (74.8 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (21.4 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (17 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (330 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (440 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de BYD ATTO 3 Evo vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.