BMW i7 50 xDrive
Bestelbaar: Verwacht, geen pre-order
Prijs vanaf: € 125.000,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 117 kWh
Actieradius: 560 km
Topsnelheid: 210 km/u
0 - 100 km/u: 5.5 sec
Meer gedetaileerde informatie over de i7 50 xDrive vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 125.000,- |
| Bestelbaar | Verwacht, geen pre-order |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Merk/Fabrikant | BMW |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 5.395 mm |
| Breedte | 1.950 mm |
| Hoogte | 1.550 mm |
| Wielbasis | 3.215 mm |
| Bagageruimte | 2.770 liter |
| Bagageruimte max | - |
| Leeg gewicht | 2.770 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 823,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 1.085,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
BMW i7
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de BMW i7 50 xDrive die sinds 07-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
BMW i7 50 xDrive kopen of leasen
De vanaf prijs van de BMW i7 50 xDrive wordt geschat op ongeveer € 125.000,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de BMW i7 50 xDrive leverbaar
Verwacht, geen pre-order.
Informatie over de BMW i7 50 xDrive
De BMW i7 50 xDrive is een Elektrische Auto met Vierwiel aandrijving, een lengte van 5.395 mm, een breedte van 1.950 mm, een hoogte van 1.550 mm en een wielbasis van 3.215 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.770 kg, er is 2.770 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 5.5 sec accelereert de BMW i7 50 xDrive van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 210 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 335 kW (455 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 560 km en de accu capaciteit is 117 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (112.5 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (21.4 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (17.7 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (475 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (635 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de BMW i7 50 xDrive vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.