DS N°7 FWD Long Range
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 50.700,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 101 kWh
Actieradius: 515 km
Topsnelheid: 190 km/u
0 - 100 km/u: 7.8 sec
Meer gedetaileerde informatie over de N°7 FWD Long Range vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 50.700,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 05-2026 |
| Leverbaar vanaf | 05-2026 |
| Merk/Fabrikant | DS |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.660 mm |
| Breedte | 1.900 mm |
| Hoogte | 1.635 mm |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bagageruimte | 2.188 liter |
| Bagageruimte max | 1.570 liter |
| Leeg gewicht | 2.188 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 304,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 401,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
DS N°7
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de DS N°7 FWD Long Range die sinds 05-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
DS N°7 FWD Long Range kopen of leasen
De vanaf prijs van de DS N°7 FWD Long Range wordt geschat op ongeveer € 50.700,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de DS N°7 FWD Long Range leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de DS N°7 FWD Long Range
De DS N°7 FWD Long Range is een Elektrische Auto met Voorwiel aandrijving, een lengte van 4.660 mm, een breedte van 1.900 mm, een hoogte van 1.635 mm en een wielbasis van 2.790 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.188 kg, er is 2.188 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 7.8 sec accelereert de DS N°7 FWD Long Range van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 190 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 180 kW (245 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 515 km en de accu capaciteit is 101 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (97.2 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (20.7 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (16.6 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (435 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (585 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de DS N°7 FWD Long Range vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.