Mazda CX-6e
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 45.990,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 78 kWh
Actieradius: 420 km
Topsnelheid: 185 km/u
0 - 100 km/u: 7.9 sec
Meer gedetaileerde informatie over de Mazda CX-6e vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 45.990,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Leverbaar vanaf | 03-2026 |
| Merk/Fabrikant | Mazda |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.850 mm |
| Breedte | 1.935 mm |
| Hoogte | 1.620 mm |
| Wielbasis | 2.902 mm |
| Bagageruimte | 2.205 liter |
| Bagageruimte max | 1.434 liter |
| Leeg gewicht | 2.205 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 270,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 356,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Mazda CX-6e
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Mazda CX-6e die sinds 03-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Mazda CX-6e kopen of leasen
De vanaf prijs van de Mazda CX-6e wordt geschat op ongeveer € 45.990,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Mazda CX-6e leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de Mazda CX-6e
De Mazda CX-6e is een Elektrische Auto met Achterwiel aandrijving, een lengte van 4.850 mm, een breedte van 1.935 mm, een hoogte van 1.620 mm en een wielbasis van 2.902 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.205 kg, er is 2.205 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 7.9 sec accelereert de Mazda CX-6e van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 185 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 190 kW (258 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 420 km en de accu capaciteit is 78 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (77 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (19.7 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (16 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (355 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (480 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Mazda CX-6e vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.