Zeekr X Core RWD
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 37.990,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 49 kWh
Actieradius: 260 km
Topsnelheid: 190 km/u
0 - 100 km/u: 5.9 sec
Meer gedetaileerde informatie over de X Core RWD vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 37.990,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Merk/Fabrikant | Zeekr |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.432 mm |
| Breedte | 1.836 mm |
| Hoogte | 1.566 mm |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Bagageruimte | 1.855 liter |
| Bagageruimte max | - |
| Leeg gewicht | 1.855 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 224,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 295,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Zeekr X
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Zeekr X Core RWD die sinds 04-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Zeekr X Core RWD kopen of leasen
De vanaf prijs van de Zeekr X Core RWD wordt geschat op ongeveer € 37.990,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Zeekr X Core RWD leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de Zeekr X Core RWD
De Zeekr X Core RWD is een Elektrische Auto met Achterwiel aandrijving, een lengte van 4.432 mm, een breedte van 1.836 mm, een hoogte van 1.566 mm en een wielbasis van 2.750 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 1.855 kg, er is 1.855 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 5.9 sec accelereert de Zeekr X Core RWD van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 190 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 200 kW (272 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 260 km en de accu capaciteit is 49 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (47 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (19.6 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (15.7 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (220 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (300 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Zeekr X Core RWD vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.