Porsche Cayenne
Bestelbaar: Ja, huidig model
Prijs vanaf: € 135.844,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 113 kWh
Actieradius: 540 km
Topsnelheid: 250 km/u
0 - 100 km/u: 3.8 sec
Meer gedetaileerde informatie over de Porsche Cayenne vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 135.844,- |
| Bestelbaar | Ja, huidig model |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Leverbaar vanaf | 04-2026 |
| Merk/Fabrikant | Porsche |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.985 mm |
| Breedte | 1.980 mm |
| Hoogte | 1.650 mm |
| Wielbasis | 3.023 mm |
| Bagageruimte | 2.635 liter |
| Bagageruimte max | 1.347 liter |
| Leeg gewicht | 2.635 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 879,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 1.158,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Porsche Cayenne
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Porsche Cayenne die sinds 04-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Porsche Cayenne kopen of leasen
De vanaf prijs van de Porsche Cayenne wordt geschat op ongeveer € 135.844,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Porsche Cayenne leverbaar
Ja, huidig model.
Informatie over de Porsche Cayenne
De Porsche Cayenne is een Elektrische Auto met Vierwiel aandrijving, een lengte van 4.985 mm, een breedte van 1.980 mm, een hoogte van 1.650 mm en een wielbasis van 3.023 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 2.635 kg, er is 2.635 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 3.8 sec accelereert de Porsche Cayenne van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 250 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 490 kW (666 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 540 km en de accu capaciteit is 113 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (108 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (21.4 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (17.6 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (460 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (615 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Porsche Cayenne vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.