Hyundai 42.2 kWh
Bestelbaar: Verwacht, geen pre-order
Prijs vanaf: € 28.000,-
Brandstof: Volledig elektrisch
Bijtellingspercentage: 18% / 22%
Accucapaciteit: 42.2 kWh
Actieradius: 265 km
Topsnelheid: 170 km/u
0 - 100 km/u: 9 sec
Meer gedetaileerde informatie over de Hyundai 42.2 kWh vindt u hieronder.
Alle informatie op deze pagina is ter indicatie en in sommige gevallen slechts gebaseerd op schattingen. Aan deze data kunnen geen rechten worden ontleend. Het gebruik van de data is op eigen risico.
Prijs & Bestellen
| Prijs | € 28.000,- |
| Bestelbaar | Verwacht, geen pre-order |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Leverbaar vanaf | 07-2026 |
| Merk/Fabrikant | Hyundai |
Afmetingen & Gewicht
| Lengte | 4.155 mm |
| Breedte | 1.800 mm |
| Hoogte | 1.505 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bagageruimte | 1.550 liter |
| Bagageruimte max | - |
| Leeg gewicht | 1.550 kg |
Bijtelling, Wegenbelasting en verzekering
| Bijtellingspercentage | 18% / 22% |
| Netto bijtelling Box 2/3 | € 158,- p/m |
| Netto bijtelling Box 4 | € 208,- p/m |
| Wegenbelasting | - p/m |
| Autoverzekering | - p/m (Vergelijk) |
Hyundai
Op deze pagina vindt u gedetailleerde informatie over de Hyundai 42.2 kWh die sinds 07-2026 op de markt is of vanaf die datum op de markt wordt gebracht.
Let op: Deze data is slechts ter indicatie en in sommige gevallen gebaseerd op schattingen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Hyundai 42.2 kWh kopen of leasen
De vanaf prijs van de Hyundai 42.2 kWh wordt geschat op ongeveer € 28.000,-. Wilt u de auto liever leasen? Kies dan voor Financial Lease (-) of Operational Lease (-).
Is de Hyundai 42.2 kWh leverbaar
Verwacht, geen pre-order.
Informatie over de Hyundai 42.2 kWh
De Hyundai 42.2 kWh is een Elektrische Auto met Voorwiel aandrijving, een lengte van 4.155 mm, een breedte van 1.800 mm, een hoogte van 1.505 mm en een wielbasis van 2.680 mm. Het ledig gewicht van het voertuig bedraagt 1.550 kg, er is 1.550 liter bagageruimte en er zijn 5 zitplaatsen.
In 9 sec accelereert de Hyundai 42.2 kWh van 0 tot 100 kilometer per uur en de topsnelheid bedraagt 170 km/u. Het totale vermogen van dit voertuig bedraagt 108 kW (147 Pk) en de maximum koppel is -. De actieradius van de accu bedraagt 265 km en de accu capaciteit is 42.2 kWh. Hiervan is slecht een gedeelte (41 kWh) bruikbaar. De actieradius en het energieverbruik verschillen per seizoen en zijn afhankelijk van de temperatuur en het gebruik van elektronica in de auto. In de winter (16.7 kWh/100km) is het energieverbruik lager dan in de zomer (13.4 kWh/100km). Hetzelfde geldt voor de actieradius. In de winter (220 km) is de gecombineerde actieradius kleiner dan in de zomer (305 km).
De data op deze pagina is afkomstig uit de EV Database. Meer informatie over de Hyundai 42.2 kWh vindt u hier.
* De genoemde cijfers en bedragen zijn zorgvuldig samengesteld, maar soms ook gebaseerd op schattingen.